تبلیغات
قاصدک
طراحی سایت
خرید قاب گوشی
کانال تلگرام اندرویدیها
دوستان توجه بفرمایید: برای استفاده از کانال، باید تلگرام شما به روز باشد. شما می توانید آخرین نسخه تلگرام برای اندروید را از اینجا دانلود کنید: دانلود نسخه جدید تلگرام

عضویت در کانال تلگرام

پرورش نوزادهای کوسه با Hungry Shark Evolution v1.6.2

پرورش نوزادهای کوسه با Hungry Shark Evolution v1.6.2

در بازی جالب Hungry Shark Evolution در نقش یک کوسه سفید بازی می کنید. پا به دنیای پر از خطر بگذارید و برای زنده ماندن تلاش کنید. ماهی ها، غواصان، لاک پشت ها، شناگران و سایر موجودات دریایی را بخورید و غذای خود را توسط آن ها تامین کنید. بدین ترتیب می توانید رشد کنید و بزرگتر شوید. افزون بر این به زیر دریایی ها، کوسه های مهاجم و سایر موجودات خطرناک حمله کنید. 45 مرحله بازی وجود دارد که باید آن ها را کامل کنید و گنجینه ها را برای بدست آوردن سکه و جواهرات پیدا کنید. با استفاده از آنچه پیدا کرده اید می توانید کوسه خود را قدرتمندتر کنید. تعداد کوسه هایی که برای بزرگ کردن وجود دارد 5 تا است. با پیشرفت در بازی امکان باز کردن قفل سایر موارد از جمله کوسه های نوزاد نیز میسر است.

عضویت در تلگرام اندرویدیها
  1. سلام من این بازی رو به همراه دیتا دانلود کردم
    و فایل obb هم در پوشه اندروید ایجاد کردم
    و دیتا رو داخلش ریختم و بازی رو نصب کردم و اجرا نشد بازم میخواست که دیتا دانلود کنه.
    مدل گوشی من galexy s3 16gig و اخرین ورژن اندروید روش نصبه. در ضمن پوشه اندروید هم در sd cart و هم درون دستگاه موجوده که من داخل هر دو پوشه obb رو ساختم و دیتا رو قرار دادم ولی بازم اجرا نشد. خواهش دارم بگید که باید چیکار کنم؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله را حل کنید *

اندرویدیها در تلگرام
خرید قاب گوشی